ECQ-UAAF475QD
MFR.Part #
ECQ-UAAF475QD
JLCPCB Part #
C3299582
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS