ECQUAAF474TA
MFR.Part #
ECQUAAF474TA
JLCPCB Part #
C542381
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS