ECQ-UAAF335RD
MFR.Part #
ECQ-UAAF335RD
JLCPCB Part #
C3300733
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 3.3uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS