ECQ-UAAF335LD
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UAAF335LD
JLCPCB Part #
C3296780
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 3.3uF X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS