ECQ-UAAF335ED
MFR.Part #
ECQ-UAAF335ED
JLCPCB Part #
C3298392
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 3.3uF X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS