ECQUAAF334SA
MFR.Part #
ECQUAAF334SA
JLCPCB Part #
C542375
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 330nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS