ECQ-UAAF333KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF333KA
JLCPCB Part #
C3298201
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 33nF X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS