ECQ-UAAF275K
MFR.Part #
ECQ-UAAF275K
JLCPCB Part #
C3296040
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS