ECQUAAF225SA
MFR.Part #
ECQUAAF225SA
JLCPCB Part #
C542396
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS