ECQ-UAAF225MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF225MA
JLCPCB Part #
C20011112
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 275V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS