ECQUAAF224TA
MFR.Part #
ECQUAAF224TA
JLCPCB Part #
C542370
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS