ECQUAAF224SA
MFR.Part #
ECQUAAF224SA
JLCPCB Part #
C542376
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS