ECQ-UAAF223MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF223MA
JLCPCB Part #
C3299761
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 275V X2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS