ECQ-UAAF185MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF185MA
JLCPCB Part #
C3297608
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS