ECQ-UAAF185KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF185KA
JLCPCB Part #
C3295564
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS