ECQ-UAAF183M
MFR.Part #
ECQ-UAAF183M
JLCPCB Part #
C3299195
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 18nF 275V X2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS