ECQUAAF155S1
MFR.Part #
ECQUAAF155S1
JLCPCB Part #
C542390
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS