ECQ-UAAF155MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF155MA
JLCPCB Part #
C20011110
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±20% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS