ECQ-UAAF155K
MFR.Part #
ECQ-UAAF155K
JLCPCB Part #
C3297643
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 275V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS