ECQ-UAAF154M
MFR.Part #
ECQ-UAAF154M
JLCPCB Part #
C3297169
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS