ECQ-UAAF153MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF153MA
JLCPCB Part #
C3296916
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 15nF 275V X2 ±20% Plugin,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS