ECQ-UAAF125M
MFR.Part #
ECQ-UAAF125M
JLCPCB Part #
C3299712
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2uF 275V X2 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS