ECQ-UAAF124M
MFR.Part #
ECQ-UAAF124M
JLCPCB Part #
C3300230
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 120nF 275V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS