ECQ-UAAF124K
MFR.Part #
ECQ-UAAF124K
JLCPCB Part #
C3300465
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 120nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS