ECQ-UAAF123MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF123MA
JLCPCB Part #
C3295820
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 12nF 275V X2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS