ECQ-UAAF105MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF105MA
JLCPCB Part #
C3297006
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS