ECQ-UAAF105KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF105KA
JLCPCB Part #
C20011106
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS