ECQ-UAAF103K
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UAAF103K
JLCPCB Part #
C3299258
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 275V X2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS