ECQU3A333MG
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQU3A333MG
JLCPCB Part #
C264039
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
300V 33nF X1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS