ECQ-U2A822MV
MFR.Part #
ECQ-U2A822MV
JLCPCB Part #
C3295163
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 8.2nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS