ECQ-U2A683MG
MFR.Part #
ECQ-U2A683MG
JLCPCB Part #
C19417571
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 68nF X2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS