ECQ-U2A474MG
MFR.Part #
ECQ-U2A474MG
JLCPCB Part #
C19357680
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 470nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS