ECQU2A474KLA
MFR.Part #
ECQU2A474KLA
JLCPCB Part #
C128448
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 275V 470nF UL X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS