ECQ-U2A473MN
MFR.Part #
ECQ-U2A473MN
JLCPCB Part #
C19561213
Package
Plugin,P=21.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 47nF X2 ±20% 插件,P=21.5mm Safety Capacitors ROHS