ECQ-U2A472MV
MFR.Part #
ECQ-U2A472MV
JLCPCB Part #
C19368219
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 4.7nF X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS