ECQ-U2A332MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-U2A332MV
JLCPCB Part #
C19433971
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 250V 3.3nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS