ECQ-U2A223MV
MFR.Part #
ECQ-U2A223MV
JLCPCB Part #
C19304294
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 22nF 250V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS