ECQ-U2A104MN
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-U2A104MN
JLCPCB Part #
C19403452
Package
Plugin,P=26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100nF 250V X2 ±20% 插件,P=26.5mm Safety Capacitors ROHS