ECQ-U2A104MG
MFR.Part #
ECQ-U2A104MG
JLCPCB Part #
C19559801
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+100℃ 100nF 275V X2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS