ECQE1A103KF6
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQE1A103KF6
JLCPCB Part #
C5330418
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10V 10nF ±10% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS