ECO-S2WB181CA
MFR.Part #
ECO-S2WB181CA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 450V 45mm 921mΩ@120Hz 991.8mA@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS