ECO-S2GB271CA
MFR.Part #
ECO-S2GB271CA
Description
-25℃~+105℃ 1.368A@100kHz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 50mm 614mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS