ECO-S2GB121CA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECO-S2GB121CA
Description
-25℃~+105℃ 1.382Ω@120Hz 10mm 120uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 855mA@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS