ECO-S1VA472CA
MFR.Part #
ECO-S1VA472CA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.53A@100kHz 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 35V 4700uF 88mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS