ECO-S1JA332EA
MFR.Part #
ECO-S1JA332EA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.875A@100kHz 27mm 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 63V 90mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS