ECO-S1EP223CA
MFR.Part #
ECO-S1EP223CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 25V 25mm 29mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 50mm 7.015A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS