ECE-V1AA330NP
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECE-V1AA330NP
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 33uF 5.4mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD