ECE-V0JA471P
MFR.Part #
ECE-V0JA471P
JLCPCB Part #
C3828993
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 2000hrs@85℃ 380mA@120Hz 470uF 6.3V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD