ECE-V0GS220SR
MFR.Part #
ECE-V0GS220SR
JLCPCB Part #
C5682656
Package
SMD,D3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 19mA@120Hz 22uF 3mm 4V 5.4mm ±20% SMD,D3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD