ECE-T2WP681EA
MFR.Part #
ECE-T2WP681EA
Description
-25℃~+85℃ 22.5mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 4.438A@10kHz 450V 680uF 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS